Istnieje wiele sposobów na znalezienie najtańszych lotów do Asunción. Jednym z nich jest korzystanie z witryn agregatorów, które porównują ceny różnych linii lotniczych.

Asunción to miasto w Paragwaju, które jest dobrze znane ze swojego naturalnego piękna i dziedzictwa architektonicznego. Liczy około 1 miliona ludzi i jest stolicą Paragwaju.

Miasto oferuje odwiedzającym mnóstwo atrakcji, w tym Katedrę Metropolitalną, Panteon Narodowy, Teatro Nacional i wiele innych. Istnieje również wiele muzeów, które oferują wgląd w historię i kulturę Paragwaju.

Atrakcje, których nie można przegapić będąc w Asunción.

  • Katedra: Jest to najważniejsza budowla sakralna w mieście i znajduje się w centrum.

  • El Panteón Nacional: jest to cmentarz, na którym można zobaczyć niektóre z najważniejszych osób, które przyczyniły się do historii Paragwaju.

  • Narodowe Muzeum Sztuk Pięknych: posiada sztukę ze wszystkich różnych okresów i stylów, w tym obrazy, rzeźby i rysunki znanych artystów z Paragwaju i innych krajów, takich jak Francja i Hiszpania.

  • Museo de Arte Indígena Guaraní (MIAG): To muzeum zawiera ponad 1000 dzieł sztuki wykonanych przez rdzennych mieszkańców Guaraní.

Ważne jest, aby odpowiednio zaplanować podróż, aby zmaksymalizować swoje wrażenia w Asunción.

Na przykład, jeśli wybierasz się w miesiącach letnich, najlepiej wybrać się w porze suchej (listopad-marzec). W ten sposób możesz cieszyć się wszystkimi dostępnymi zajęciami na świeżym powietrzu bez radzenia sobie z deszczem lub wilgocią.