Bordeaux to jedno z najpopularniejszych miejsc we Francji. Jest to również jedno z najpopularniejszych miejsc tanich lotów w Europie.

Miasto ma długą historię i oferuje wspaniałe możliwości zarówno miłośnikom wina, jak i smakoszom. Miasto szczyci się wieloma wspaniałymi restauracjami, kawiarniami, barami i hotelami.

Tanie loty Bordeaux są dostępne w wielu liniach lotniczych, takich jak British Airways, Air France, KLM, Iberia Airlines, Vueling Airlines i wiele innych.

Bordeaux jest stolicą francuskiego regionu Akwitanii, a także największym miastem we Francji.

Tanie loty do Bordeaux to doskonały sposób na zobaczenie tego zabytkowego miasta. Możesz polecieć z Paryża lub Londynu do Bordeaux już za 60 funtów w obie strony.

Bordeaux to miasto, które ma wiele do zaoferowania, od oszałamiającej architektury po bogatą kulturę. Jest to jedno z najczęściej odwiedzanych miast we Francji, które każdego roku odwiedza ponad cztery miliony turystów. Do głównych atrakcji należą piękne plaże i średniowieczna dzielnica, a także region uprawy winorośli Bordeaux-Côtes de Bordeaux i stolica wina Francji – Saint Emilion.

Lotnisko w Bordeaux ma długą historię, sięgającą 1919 roku, kiedy po raz pierwszy zostało użyte jako lotnisko wojskowe. W 1942 roku został przebudowany na lotnisko do użytku cywilnego.

Lotnisko służy jako hub dla linii Air France, która obsługuje loty do miejsc w całej Europie i Ameryce Północnej.