Brindisi to miasto w regionie Apulia we Włoszech. Jest stolicą prowincji Brindisi i najważniejszym miastem na południowym wybrzeżu Adriatyku.

Tanie loty Brindisi są dostępne z wielu europejskich miast, takich jak Londyn, Paryż i Frankfurt.

Tanie loty Brindisi można znaleźć, przeglądając tanie linie lotnicze, takie jak Ryanair lub Easyjet. Te linie lotnicze oferują bardzo przystępne ceny, które są dobre dla podróżnych z ograniczonym budżetem, którzy chcą podróżować do Brindisi, ale nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy na bilet lotniczy.

Co zobaczyć w Brindisi?

Z pewnością, godna uwagi jest bazylika katedralna di San Nicola – W tej bazylice z 1233 r. znajdują się relikwie św. Mikołaja, który urodził się w Patras i został biskupem Myry przed śmiercią w Brindisi w 343 r.

Lotnisko Brindisi jest trzecim najbardziej ruchliwym lotniskiem we Włoszech i od pięciu lat z rzędu jest uznawane za najlepsze lotnisko w Europie.

Lotnisko Brindisi to szybko rozwijający się port lotniczy, który każdego roku przyjmuje około 3 milionów pasażerów. Oferuje szereg usług i udogodnień, w tym bezpłatne WiFi oraz bezpłatne stacje ładowania telefonów komórkowych.