Hiszpania – kraj słońca, tańca i niezliczonych atrakcji. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego wspaniałego zakątka Europy.

Tanie loty do Hiszpanii tym bardziej zachęcają do odwiedzin, a mnogość destynacji pozwala na wybór najbardziej interesującego dla podróżnika celu. Przeloty w korzystnych cenach możemy odbyć za pośrednictwem między innymi irlandzkich linii lotniczych Ryanair, czy węgierskich Wizzair. Warto więc być na bieżąco i śledzić oferty różnych przewoźników.

Dzięki dobrym połączeniom lotniczym na trasie Polska – Hiszpania możemy udać się na jedną z hiszpańskim wysp Morza Śródziemnego, na przykład malowniczą Majorkę lub imprezową Ibizę, czy na dalekie Wyspy Kanaryjskie, takie jak egzotyczna Fuertaventura oraz słoneczna Gran Canaria. Hiszpańskie wyspy są doskonałym pomysłem na spędzenie wakacyjnego urlopu, oferują bowiem wszystkie atrakcje składające się na niezapomniany wypoczynek. Czarne plaże wulkaniczne, czy o piachu białym i drobnym jak mąka? Miasta, które nie śpią, czy może bardziej ustronne mieściny? Opcji jest wiele, więc z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dla osób z mniejszym zapasem czasu wolnego doskonałym wyborem będzie krótki city break. Atrakcyjne cenowo bilety lotnicze do Hiszpanii kontynentalnej  znajdziemy między innymi do miast położonych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Jest to przede wszystkim dobrze znana ze swojej unikatowej architektury i żywych kolorów Barcelona oraz słoneczna Malaga, Walencja, czy Alicante. Świetnym miejscem na odkrywanie Hiszpanii jest z pewnością jej stolica – Madryt, miasto pełne uroku, historii oraz wspaniałych zabytków. Warto wspomnieć również o największym mieście Andaluzji, czyli o Sewilli, która na pewno zachwyci swym urokiem niejednego przyjezdnego.

Niezależnie od tego, czy zachęca nas smakowita hiszpańska kuchnia, ciekawa kultura, bogata historia czy leniwy wypoczynek na jednej z lokalnych plaż, z pewnością warto skorzystać z tanich lotów do Hiszpanii i na własne oczy doświadczyć tego malowniczego kraju.