Nie jest łatwo znaleźć tanie loty do Holandii ale są pewne wyjątki – takie jak Ryanair czy Easyjet – które zapewniają tanie loty w przystępnych cenach. Minusem jest fakt, że często lotniska tanich linii lotniczych oddalone są nieco od centrum miast.

Holandia to kraj w Europie Zachodniej. Graniczy z Belgią, Niemcami i Morzem Północnym. Jest również członkiem Unii Europejskiej.

Holandia posiada doskonałą sieć lotnisk i pociągów, co ułatwia podróżowanie również do innych krajów. Gospodarka holenderska jest jedną z najbardziej rozwiniętych gospodarek świata i należy do najbogatszych na świecie. Holandia ma wysoki standard życia z silnym naciskiem na zabezpieczenie społeczne i siatki bezpieczeństwa dla osób znajdujących się w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej lub w trudnej sytuacji.

Holendrzy są uważani za jednych z najszczęśliwszych ludzi na świecie ze względu na postępowe społeczeństwo, doskonały system opieki zdrowotnej, wysokiej jakości system edukacji, niski wskaźnik przestępczości i dobrą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Wizyta w Holandii zabierze Cię z kosmopolitycznego Amsterdamu do spokojnych obszarów wiejskich, gdzie możesz cieszyć się jednymi z najlepszych tras rowerowych w Europie lub zgubić się w pięknych lasach.