Irlandia to zielona wyspa znana z piwa, święta św. Patryka, celtyckich tradycji i wspaniałych zamków. To także kraj pięknych krajobrazów i zachwycającej przyrody.

Cenisz sobie smaczne piwo, przy którym delektować będziesz się pięknymi krajobrazami? Tanie loty do Irlandii umożliwią Ci podróż bez znacznego uszczuplenia portfela i pozwolą na delektowanie się zachwycającymi klifami i celtycką kulturą. Na miejscu spokojne porozumiesz się po angielsku i co ważne, na podróż nie potrzebujesz wizy.

Irlandia – główne atrakcje

Klify Moheru to miejsce szczególnie atrakcyjne dla wielbicieli przyrody. Osiągają wysokość nawet ponad 200 metrów pozwalając cieszyć się wspaniałym widokiem na bezkres oceanu. Tutaj też znajduje się XIX wieża O’Briana, z której podziwiać możesz zielony krajobraz wyspy.

Newgrane to także miejsce, które należy zobaczyć. Ten starożytny grobowiec sięga swoją historią czasów neolitycznych i i jest przykładem dawnej architektury i możliwości tamtejszych ludów.

Dublin z kolei to miasto o ciekawych zabytkach takich jak katedra św, Patryka, Browat Guiness czy zamek Dubliński. Na wielbicieli piwa czeka tutaj także dzielnica pubów Temple Bar.

Bilety lotnicze do Irlandii to nie jest duży wydatek a pozwoli Ci odwiedzić m.in. zabytki wpisane na listę Unesco. Do cenionych zabytków należy między innymi położony na zboczach wyspy Skelling zespół klasztorny Skellig Michael i dolina Boyle będąca największym europejskim skupiskiem struktury megalitycznej.

Tanie loty do Irlandii umożliwią każdemu podróż w ramach rozsądnego budżetu. Na miejscu możesz spokojnie podróżować koleją docierającą do większych miast tej zielonej wyspy lub autobusem, który zawiezie Cię także do trudno dostępnych południowych wybrzeży Irlandii. Loty Polska – Irlandia są także dosyć częste dzięki czemu możesz dostosować termin wycieczki do wynegocjowanych w pracy dni urlopu.

Irlandia to kraj pełen starych ruin, wspaniałych łąk, skalnych urwisk a także gór jezior i torfowisk. Ta wyspa nazywana także Szmaragdową Wyspą sięga swoją historią 400 lat przed naszą erą a od momentu przystąpienia do Unii Europejskiej jest dostępna do zwiedzania bez konieczności posiadania odpowiedniej wizy.