W dzisiejszych czasach jest wiele miejsc, do których można dostać się tanio, w tym piękna wyspa Majorka.

Wybierasz się na wakacje w przyszłym roku? Dlaczego nie wybrać się na piękną wyspę Majorka? Miejsce to jest niedrogie i oferuje odwiedzającym szeroki wachlarz możliwości rozrywki. Możesz nawet znaleźć tanie loty na Majorkę!

Majorka jest popularnym celem podróży na kontynencie europejskim. Jest to hiszpańska wyspa, która oferuje wiele różnych możliwości, od zwiedzania starego miasta Palma i jego słynnej katedry, po wyprawę w morze na autentycznej łodzi rybackiej.

Majorka jest idealna dla rodzin w podróży, ponieważ jest mnóstwo zajęć, które zadowolą wszystkich, niezależnie od tego, czy chcesz przeżyć sporty ekstremalne, spróbować swoich sił w nartach wodnych, czy po prostu cieszyć się grillem w jednym z wielu parków publicznych.

Istnieje również wiele hoteli butikowych, w których można spędzić miło czas z rodziną na osobności i zrelaksować się z dala od tego wszystkiego – a może nawet zorganizować kameralną kolację przy świecach w jednej z najlepszych restauracji na Majorce?

Polacy, którzy chcą dostać się na słoneczne brzegi Majorki, mogą teraz latać Ryanairem.

Ryanair, jedna z największych europejskich linii lotniczych, oferuje tanie loty z Polski na Majorkę.

Ceny lotów z Polski na Majorkę są bardzo konkurencyjne – możesz dostać lot za mniej niż 200 zł.

Na stronie Ryanair znajdziesz wiele okazji i ofert, które są idealne dla podróżnych, którzy chcą odpocząć w raju bez rozbijania konta bankowego!