Istnieje wiele różnych linii lotniczych, które oferują tanie loty do Manili. Najtańszy jest Cebu Pacific Air. Mają najtańsze ceny i latają do Manili z całego świata.

Najlepszym sposobem na znalezienie tanich lotów jest przejrzenie strony internetowej porównującej ceny różnych linii lotniczych. Upewnij się, że sprawdziłeś również daty i godziny odlotów, przylotów i postojów.

Manila to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych na świecie. To miasto pełne historii i kultury.

Międzynarodowy Port Lotniczy Manila jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Azji, obsługującym rocznie ponad 55 milionów pasażerów. Lotnisko ma dwa terminale: Terminal 1 i Terminal 2. Wiele linii lotniczych lata do Manili z różnych części świata, więc powinieneś być w stanie znaleźć tanie loty do Manili bez względu na to, skąd przylatujesz.

Manila to jedno z najbardziej fascynujących miast na świecie. To tygiel kultur i tradycji z różnych części Azji.

Manila, stolica Filipin, to tętniące życiem i kolorowe miasto o bogatej historii, którą widać w architekturze i kulturze. Rejs o zachodzie słońca nad zatoką Manila to doświadczenie, którego nie można przegapić, ponieważ oferuje wyjątkową perspektywę na panoramę miasta.

Narodowe Muzeum Sztuk Pięknych może pochwalić się kolekcją obejmującą ponad sześć wieków, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Można również odwiedzić Intramuros – historyczną dzielnicę Manili z XVI wieku – która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Katedra w Manili, znana również jako Mniejsza Bazylika Niepokalanego Poczęcia, jest jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków Manili. Katedra została zbudowana w 1881 roku i uważana jest za jeden z najbardziej ozdobnych kościołów w Azji. Architektura kościoła łączy elementy stylu renesansowego i barokowego.

Manila to miasto o klimacie tropikalnym i jedno z największych miast na świecie. To także jedno z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Najlepszy czas na wizytę w Manili to późne lato lub wczesna jesień, kiedy temperatury są najchłodniejsze.

Lotnisko posiada cztery pasy startowe i jeden budynek terminalu pasażerskiego o powierzchni 2 700 000 metrów kwadratowych lub 27 hektarów, który może pomieścić do 10 milionów pasażerów rocznie lub około 24 tysięcy pasażerów dziennie.