Najtańsze loty do Mińska można znaleźć na tej stronie. Firma od lat zajmuje się dostarczaniem najlepszych ofert na przeloty.

Ceny lotów z różnych linii lotniczych mogą się znacznie różnić, dlatego nasza strona specjalizuje się w wyszukiwaniu najtańszych możliwych lotów. Chcemy mieć pewność, że jesteś w stanie uzyskać świetną ofertę, ale nie kosztem jakości obsługi klienta lub bezpieczeństwa.

Mińsk jest stolicą Białorusi. To miasto z mnóstwem atrakcji do zaoferowania.

To stare i piękne miasto, ale ma też swój udział w nowoczesnych budynkach i wieżowcach.

Miasto ma wiele do zaoferowania pod względem rozrywkowym, z wieloma teatrami, kinami, muzeami i galeriami. Mińsk posiada również szeroki wybór restauracji, które zaspokoją każdy gust i budżet.

Mińsk to świetne miejsce dla tych, którzy chcą spędzić wolny czas w gronie rodziny lub przyjaciół, ale jest też sporo dla tych, którzy lubią zwiedzać na własną rękę.

Mińskie Narodowe Lotnisko jest największym lotniskiem na Białorusi. Znajduje się blisko centrum miasta i służy jako węzeł komunikacyjny dla Belavia, narodowej linii lotniczej Białorusi. Lotnisko w Mińsku zostało otwarte w 1933 roku i przeszło gruntowną przebudowę w 2012 roku.

Lotnisko posiada jeden terminal z 3 poziomami. Na pierwszym poziomie znajdują się strefy przylotów, odlotów i odbioru bagażu, podczas gdy drugi poziom służy do celów administracyjnych, takich jak urzędy celne i kontrola graniczna. Trzeci poziom zarezerwowany jest tylko dla pasażerów VIP.