Mombasa to piękne miasto w Kenii. Ma wiele atrakcji turystycznych i jest bramą do Tanzanii. Jeśli planujesz podróż do tego pięknego miasta, upewnij się, że zarezerwujesz loty z wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Tanie loty do Mombasy oferują podróżnym możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na biletach lotniczych podczas podróży do drugiego co do wielkości miasta Afryki. Jest również popularnym celem turystów ze względu na swoje historyczne znaczenie i wspaniałe plaże.

Tanie loty do Mombasy oferowane są za pośrednictwem linii lotniczych, takich jak Kenya Airways, Airkenya i Fly540.

Mombasa to miasto w Kenii z populacją około 3 milionów ludzi. Jest to drugie co do wielkości miasto w kraju i zostało uznane za jedno z najlepszych miast do odwiedzenia.

Rząd Kenii ułatwił zagranicznym turystom wjazd i pobyt w Mombasie, wprowadzając wizę w dniu przyjazdu, która ułatwia podróżowanie po Afryce bez konieczności wcześniejszego ubiegania się o wizę.

Mombasa ma wiele atrakcji do zobaczenia, ale są to najpopularniejsze z nich:

  • Stone Town – Stare Miasto Mombasy

  • Manda Hill – wzgórze, na którym powstało miasto

  • Stary Fort – Zabytkowy fort na wybrzeżu

  • Laguna Mtwapa – laguna z malowniczym widokiem na Ocean Indyjski i wzgórza Ngong

Lotnisko Mombasa to jedno z najważniejszych lotnisk w Afryce Wschodniej.

Lotnisko położone jest na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego z widokiem na Kilimandżaro w Tanzanii. Lotnisko zostało otwarte w 1960 roku i obsłużyło swój pierwszy lot komercyjny w 1963 roku.