Tanie loty do Paragwaju są dostępne tylko przez ograniczony czas. Zarezerwuj teraz, aby uzyskać najlepszą ofertę na przelot do Paragwaju.

Paragwaj jest krajem śródlądowym w Ameryce Południowej i jest znany jako „Serce Ameryki Południowej”. Znajduje się pomiędzy Brazylią, Boliwią i Argentyną. Stolicą Paragwaju jest Asuncion, gdzie można znaleźć wiele atrakcji, w tym muzea, galerie i teatry. To sprawia, że jest to idealne miejsce dla turystów, którzy chcą poznać różne kultury bez konieczności podróżowania zbyt daleko od domu.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji Paragwaju są wodospady Iguazu. Wodospady znajdują się na granicy Paragwaju i Argentyny i są jednym z największych wodospadów na świecie. Na wodospad Iguazu składa się 275 pojedynczych wodospadów o łącznej objętości około 18 milionów metrów sześciennych rocznie.

Drugą najpopularniejszą atrakcją w Paragwaju jest Park Sajonia, który znajduje się w Asuncion. Park jest otwarty od 1897 roku i zajmuje powierzchnię 4 kilometrów kwadratowych.

Najlepszą porą na wizytę w Paragwaju jest sezon letni, od grudnia do lutego. To wtedy w kraju są najcieplejsze dni i będziesz mógł cieszyć się aktywnościami na świeżym powietrzu, takimi jak pływanie, opalanie się czy wędkowanie. Inną dobrą porą na wizytę w tym kraju byłaby zima, od czerwca do sierpnia. W tym sezonie jest więcej możliwości dla turystyki kulturowej, ponieważ w tym okresie odbywa się wiele festiwali i wydarzeń, które mogą być eksplorowane przez turystów, którzy przybyli tu w celach wakacyjnych.