Najlepszym sposobem na znalezienie najtańszego lotu jest wyszukanie konkretnego terminu, a następnie porównanie wszystkich cen. Najtańsze bilety lotnicze można zwykle znaleźć porównując je wszystkie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to ustawić kryteria lotu – datę wylotu, datę przylotu, liczbę przystanków itp. Po uzyskaniu tych informacji możesz rozpocząć wyszukiwanie tanich lotów i porównywać ceny do Rijeki.

Rijeka to miasto w Chorwacji o długiej i bogatej historii. Od wieków był ważnym portem i najważniejszym portem na Morzu Adriatyckim.

Miasto otoczone jest wieloma atrakcjami, takimi jak przepływająca przez miasto rzeka Sawa.

  • Rzeka Sawa: Rzeka Sawa przepływa przez Rijekę i jest jedną z jej najpopularniejszych atrakcji. Istnieje wiele mostów przecinających tę piękną drogę wodną, niektóre z nich są przeznaczone wyłącznie dla pieszych, a inne mogą być używane również przez samochody. Jednym z najbardziej znanych mostów jest most Buzetska cesta, który łączy dwie części Rijeki.

  • Mury miejskie: aby chronić się przed najeźdźcami, którzy przybyli drogami lądowymi lub morskimi

Najlepszy czas na wizytę w Rijece to miesiące letnie od czerwca do września.

Port lotniczy Rijeka to regionalne lotnisko położone w mieście Rijeka w Chorwacji. Korzystają z niego tanie linie lotnicze i loty czarterowe.

Lotnisko zostało zbudowane w latach 60., a pierwszy lot wystartował 7 kwietnia 1968 r. W latach 70. i 80. było wykorzystywane do lotów międzynarodowych do Frankfurtu, Londynu, Paryża i Wiednia. Jednak później był używany wyłącznie do lotów krajowych do Dubrownika i Zadaru oraz lotów czarterowych z Europy Zachodniej.