Gdy sen staje się rzeczywistością

Marzysz o podróży do Nowego Jorku, chcesz odwiedzić „miasto aniołów” – Los Angeles albo zaszaleć w kasynach Las Vegas? Nic prostszego! Już dziś możesz spełnić swoje podróżnicze marzenia i odwiedzić jeden z najpiękniejszych i najbardziej interesujących krajów świata! Dlaczego podróż do ojczyzny Abrahama Lincolna i Marilyn Monroe jest dzisiaj prostsza, niż kiedykolwiek? Bo bilety lotnicze do Stanów Zjednoczonych nigdy nie były tak tanie, jak teraz!

Jak to jest z tymi wizami?

W listopadzie 2019 roku USA oficjalnie zniosła wizy dla Polaków, którzy w celach turystycznych lub biznesowych chcą odwiedzić Stany Zjednoczone. Bez konieczności starania się o wizę można przebywać w Stanach Zjednoczonych aż do trzech miesięcy, jednak podróżnicy przed wyjazdem muszą dokonać elektronicznej autoryzacji w systemie ESTA. Ta elektryzująca wiadomość spotkała się z ogromnym zainteresowaniem rodaków, którzy marząc o wielkiej przygodnie za oceanem zaczęli zastanawiać się, ile tak naprawdę kosztują loty Polska – USA. Wszystkich zainteresowanych uspokajamy: nie trzeba wydawać fortuny, aby stanąć oko w oko ze Statuą Wolności – tanie loty do Stanów Zjednoczonych powoli stają się normą i większość z nas bez dużego uszczerbku na domowym budżecie jest w stanie sobie na taką podróż pozwolić.

Wyrusz na przygodę życia!

Prawdą jest jednak, że ceny w najpopularniejszym sezonie letnim lub w okresie Świąt zawsze będą wyższe. Dużo zależy także od linii lotniczej oraz klasy, na jaką się zdecydujemy. Jak więc trafić na tanie loty do Stanów Zjednoczonych, które nie zrujnują naszej kieszeni? Wyszukiwanie promocji na własną rękę może być męczące, ale u nas porównywanie ofert jest dziecinnie proste! Nie musisz mieć jasno sprecyzowanych planów – dzięki naszemu serwisowi zapoznasz się z wieloma inspirującymi ofertami lotów Polska-USA, o których wcześniej Ci się nie śniło! A jeśli od dawna marzą Ci się Hawaje lub Boston, wybierz interesującą Cię datę, sprawdź cenę i zacznij pakować walizki! Ahoj przygodo!