Wietnam stał się popularnym celem podróży ze względu na tanie loty i ciepły klimat.

Wietnam to miejsce, które jest nie tylko przystępne cenowo, ale także oferuje wiele zabytków kulturalnych i historycznych, które warto poznać. Jest to również jedno z najlepszych miejsc w Azji, gdzie można znaleźć świetne oferty na bilety lotnicze do Wietnamu.

Tanie loty do Wietnamu są dostępne przez cały rok do wszystkich głównych miast w kraju z różnymi liniami lotniczymi, takimi jak Vietnam Airlines, VietJet Air, Air Asia, Jetstar Pacific Airways itp.

Wietnam jest popularnym miejscem dla podróżników, którzy chcą uciec od zgiełku codziennego życia. Dzięki wspaniałym krajobrazom, pięknym plażom i tętniącej życiem kulturze jest to idealne miejsce na wakacje.

Wietnam ma wiele różnych atrakcji, ale są takie, które wyróżniają się jako najlepsze. Najpopularniejszą atrakcją w Wietnamie jest zatoka Ha Long. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie i jest domem dla tysięcy wapiennych wysp i wysepek. Inne najważniejsze atrakcje to Hanoi, zatoka Halong, miasto Ho Chi Minh, miasto Hue i Sapa.

Kraj ma również wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia, takich jak Mauzoleum Ho Chi Minha, jaskinia Phong Nha czy Vinpearl Land w zatoce Nha Trang.

Kraj od lat znajduje się na szczycie listy wielu podróżnych.

Międzynarodowy Port Lotniczy w Wietnamie to główne międzynarodowe lotnisko w mieście Da Nang w Wietnamie. Jest to największe lotnisko w Wietnamie i służy jako węzeł komunikacyjny dla lotów krajowych i międzynarodowych.

Lotnisko zostało otwarte 28 maja 2006 r. z przepustowością 2 mln pasażerów rocznie. W 2008 r. obsłużyło ponad 4 miliony pasażerów i znalazło się wśród 50 najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie.