Booking zniżka 50zł

Czym jest Booking.com?

Booking.com jest niezwykle popularnym oraz jednym z największych serwisów internetowych oferujących usługi noclegowe. Zależnie od swoich upodobań, możemy tam znaleźć hotele, motele czy hostele, jednocześnie filtrując wyniki wyszukiwania przez odpowiadającą nam cenę, ilość łóżek, odległość od centrum wybranej miejscowości oraz wiele innych. Dokonywanie rezerwacji na Booking.com jest obecnie jedną z najwygodniejszych i najszybszych form poszukiwania noclegu.


Korzystając z serwisu mamy dostęp do ponad 110 tysięcy miejsc na świecie w około 226 krajach – a to wszystko jest dla nas dostępne w aż 46 językach! Rejestracja i uzupełnienie danych trwają zaledwie kilka minut, po czym konto gotowe jest do użytkowania. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna są łatwe w obsłudze oraz intuicyjne, więc możemy zarezerwować nocleg gdzie tylko chcemy w zaledwie kilku prostych krokach, i to niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Zalety korzystania z Booking.com

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji, by skorzystać z serwisu Booking.com – warto spróbować. Poza możliwością uzyskania wielu atrakcyjnych zniżek, platforma charakteryzuje się przejrzystością oraz łatwością obsługi. Użytkownik może dostosować filtry ściśle do swoich wymagań (np. możliwość przyjazdu z pupilem, dostęp do aneksu kuchennego, obecność wanny w łazience), segregować wyniki wyszukiwania wedle różnych kryteriów (takich jak cena czy ocena gości), a także zapoznać się ze zdjęciami wybranych obiektów oraz opiniami innych użytkowników na ich temat. Na stronie można również zamówić taksówkę lotniskową, wynająć samochód lub dowiedzieć się wszystkiego na temat lokalnych atrakcji. Wiele ośrodków oferuje również bezpłatne odwołanie rezerwacji lub specjalną ofertę dla klientów biznesowych – a to wszystko w jednym miejscu!

Rezerwując z Booking.com nie musisz martwić się o szukanie wszelkich niezbędnych informacji przez długie godziny – wszystko, czego możesz potrzebować, zamknięte jest w jednym serwisie. Jeżeli natomiast napotkasz jakieś problemy lub pojawią się pewne wątpliwości, istnieje możliwość skontaktowania się z obsługą klienta, a niekiedy bezpośrednio z ośrodkiem lub jego właścicielem. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej komfortowych sposobów na dokonanie rezerwacji i oszczędzenie sobie stresu związanego z wielogodzinnymi poszukiwaniami idealnego ośrodka.

Kody zniżkowe na Booking.com

Serwis często oferuje użytkownikom zniżki przy dokonywaniu rezerwacji. Zniżka ta może być uzależniona na przykład od wysokości opłaty, jaką wnosimy za naszą rezerwację, ale niekiedy ukrywa się pod postacią udostępnienia klientom rezerwującym ofertę przez Booking.com na przykład darmowego parkingu czy bezpłatnego transferu z lotniska.Jednym ze sposobów obniżenia ceny za swój pobyt w danym ośrodku jest dokonanie rezerwacji za pomocą tego linku. Dzięki niemu otrzymamy 50zł zniżki (często w formie zwrotu) za każdą dokonaną rezerwację! Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rezerwacji o wartości minimum 100zł.

Jak to działa? Otóż zwrot środków przekazywany jest w formie przelewu na konto po zakończeniu pobytu oraz wymeldowaniu z obiektu. Wystarczy, że po zarejestrowaniu podamy dane do karty w zakładce „Karty kredytowe”, znajdującej się w zakładce „Ustawienia”. Kilka kliknięć wystarczy, by móc cieszyć się tańszymi rezerwacjami!

Zniżka dzięki statusowi GENIUS

Kolejnym sposobem, który pozwoli nam na dokonywanie tańszych rezerwacji jest otrzymanie statusu GENIUS. Jest to opcja dla osób często i aktywnie korzystających z serwisu Booking.com. Oferta polega na nadaniu przez serwis statusu GENIUS tym użytkownikom, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy dokonali minimalnie 5 rezerwacji. Po otrzymaniu tego statusu możemy liczyć na zniżki nawet do 15%! Warto więc pozostać lojalnym użytkownikiem Booking.com – odczuje to również nasz portfel.

Warto rozpocząć swoją przygodę z Booking.com. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych użytkowników już dziś, by móc cieszyć się wyjazdem swoich marzeń!

One Reply to “Booking zniżka 50zł na nocleg”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.