Wybór plecaka turystycznego zacznij od określenia, do jakiej aktywności ma on służyć. Czy Twoim celem są krótkie wypady za miasto, czy celujesz w ambitne, kilkudniowe wyprawy z noclegiem w terenie? Plecak turystyczny jest uniwersalną propozycją dla ludzi aktywnych, a jednocześnie doskonałym kompromisem dla różnego rodzaju spędzania wolnego czasu. Zabierzesz go zarówno na krótki wypad w góry, spacer po lesie, wielokilometrową trasę rowerową, jak i na działkę. Optymalna pojemność do 35 litrów, pozwoli na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy na zmienne warunki atmosferyczne.

Jak wybrać dobry plecak turystyczny?

Wybierając plecak turystyczny pamiętaj, by przede wszystkim zwracać uwagę na jego konstrukcję i parametry techniczne. Dobre plecaki turystyczne nie zawiodą Cię zarówno w upalny dzień, ulewę, a nawet śnieżycę. Bez obaw przejdziesz z nimi krzaki, czy ostre skały w górach. Nigdy nie kupuj plecaka „na zapas”. Wybierając idealny model, zwróć uwagę na jego rozmiar, sposoby dopasowania i to, jak leży na Twoich plecach. Powinieneś czuć komfort i wygodę. W turystyce to widoki, doświadczenia i miejsca, w których jesteś, powinny przyciągać Twoją uwagę, nie wpinające się w ramiona szelki, czy pojawiający się po kilku godzinach ból w dolnej części pleców. Jeśli plecak turystyczny ma służyć również jako plecak miejski, postaw na modele o pojemności do 25 litrów. To optymalna i wystarczająca wielkość zarówno do pracy, na uczelnię, jak i weekendowy wypad.

Plecaki Doughnut w zgodzie z naturą!

Plecaki turystyczne Doughnut są w gotowości, na każdą aktywność i wypad. Przetestowane w różnych terenach i warunkach atmosferycznych wyróżniają się funkcjonalnością, konstrukcją i wygodą w noszeniu. Atutem plecaków Doughnut jest wodoodporność, regulacja szelek, idealne dopasowanie do długości i szerokości pleców, jak i rozmieszczenie kieszeni, ułatwiających szybki dostęp do niezbędnych rzeczy. Doughnut tworzy z myślą o trendzie eko, dlatego w ofercie znalazły się plecaki turystyczne wykonane z materiałów zrecyklingowanych i biodegradowalnych. To ukłon w stronę osób żyjących świadomie i poszukujących produktów, które powstały z poszanowania dla środowiska naturalnego. Różnorodność wymiarów plecaków pozwala na dobór idealnego modelu zarówno dopasowanego do sylwetki kobiecej, jak i męskiej.

Nie tylko na trekking, ale też na spacer!

Plecaki Doughnut są nie tylko funkcjonalne i niezawodne, ale też stylowe. Dostępne w wielu kolorach i formach, trafiają w najbardziej zróżnicowane gusta i potrzeby użytkowników. Ciekawy design nie tylko uzupełni stylizację, ale również będzie jej mocnym i widocznym punktem. Doughnut zachowuje styl nie tylko w mieście, ale też w lesie i na górskich szlakach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.