Bogate wyposażenie oraz wysoki komfort pobytu to dwa najważniejsze elementy związane z prowadzeniem hotelowego biznesu. Niezależnie od tego o jakim standardzie pokoju mówimy, warto upewnić się, że posłanie które oferujemy pozwoli Gościom właściwie wypocząć. W tym celu należy zainwestować nie tylko w solidne łóżko, ale przede wszystkim w materace hotelowe o sprawdzonych parametrach.

Materac, który współgra nienagannie z łóżkiem to połowa sukcesu. Goście decydujący się na pobyt w naszym obiekcie zapamiętają głównie to, czy byli w stanie odpowiednio zregenerować siły i wypocząć po dniach pełnych aktywności. Na co zwrócić uwagę podczasu doboru materacy hotelowych?

Nowoczesne materace hotelowe

Szeroka gamę rozwiązań dedykowanych hotelowych sypialniom oferuje marka JMB. Klienci mają do dyspozycji rozmaite bazy, gotowe łóżka kontynentalne oraz materace hotelowe gwarantujące wysoki standard wypoczynku. Zdajemy sobie sprawę, że dostępność produktów o zróżnicowanych parametrach użytkowych w zakresie twardości czy wykorzystanych technologii znacznie utrudnia dobór właściwej opcji, dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje zakupy. Najlepiej jest stawiać na propozycje odznaczające się uniwersalnym charakterem. Dlaczego? Ponieważ każdy z nas inaczej definiuje wygodę. Inne wymagania zgłaszają dzieci, inne osoby starsze, a jeszcze inne osoby o mniejszej lub większej masie ciała. W obliczu tak zróżnicowanych oczekiwań należy unikać skrajności i inwestować w materace hotelowe o zbalansowanych parametrach.

Sprawdzony materac hotelowy

Biorąc pod uwagę uniwersalność, jakość wykonania oraz przyzwyczajenia większości osób, z pewnością warto sprawdzić co oferuje model OPTIMAL H2.

Materace hotelowe o średniej twardości stanowią najczęstszy wybór Klientów, gdyż pozwalają najlepiej „wstrzelić się” w oczekiwania Gości. Jeśli dodamy do tego nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne uzyskamy model stanowiący doskonale połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. OPTIMAL H2 wyposażono w kieszeniową formatkę sprężynową o gęstym rozmieszczeniu sprężyn (289 sprężyn na m2). Dzięki temu materac jest niewrażliwy na mały ucisk i pozwala uzyskać idealne dopasowanie do sylwetki.

Materace hotelowe dla pokoi o wyższym standardzie

Opisany powyżej model OPTIMAL H2 sprawdzi się świetnie w większości baz noclegowych, lecz jeśli chcemy podkreślić wysoki standard poszczególnych pokoi w naszym hotelu, wówczas warto zdecydować się na model hybrydowy. Stanowi on kompromis między materacami piankowymi i sprężynowymi, gdyż znakomicie łączy oba rozwiązania. Materace hotelowe HYBRID PLUS składają się z nowoczesnych sprężyn oraz dwóch rodzajów pianek (HR i termoelastyczna). Dzięki temu produkt świetnie otula ciało, chroni kręgosłup i wspomaga spokojny sen.

Rozwiązania JMB – dlaczego warto?

Bez dwóch zdań, znalezienie producenta który dostarczy nam łóżka czy też materace hotelowe, które spełnią wymagania naszego obiektu jest niezmiernie trudne. Marka JMB od wielu lat pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji i systematycznie rozszerza asortyment rozwiązań dedykowanym hotelom i pensjonatom. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz materiałowe idą w parze ze starannym wykonaniem oraz dbałością o detale. W efekcie, każdy materac daje gwarancję świetnego wypoczynku i trwałości na długie lata. Oferta gotowych rozwiązań producenta jest bardzo szeroka, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć własny, niestandardowy projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.