Bośnia i Hercegowina to kraj na Bałkanach, w południowo-wschodniej Europie. Kraj graniczy z Chorwacją od północy, zachodu i południa; Serbia na wschodzie; i Czarnogóra na południowym wschodzie.

Istnieje wiele linii lotniczych oferujących tanie loty do Bośni i Hercegowiny. Najtańszy bilet lotniczy do Bośni i Hercegowiny zaczyna się od kilkudziesięciu złotych w obie strony za lot w jedną stronę. Istnieje wiele tanich linii lotniczych, które oferują tanie loty do Bośni i Hercegowiny, takie jak Wizz Air, Ryanair, EasyJet itp.

Bośnia i Hercegowina to kraj na Bałkanach, dawniej część Jugosławii. Graniczy z Chorwacją od północy, zachodu i południa; Serbia na wschodzie; i Czarnogóra na południowym wschodzie.

Najczęstsze atrakcje w Bośni i Hercegowinie to:

  • Sarajewo

  • Jajce

  • Mostaru

  • Medziugorje

    Międzynarodowy port lotniczy Sarajewo jest głównym portem lotniczym Bośni i Hercegowiny. Znajduje się około 5 km od centrum miasta, na przedmieściach Butmir. Lotnisko zostało otwarte w 1977 roku i było węzłem komunikacyjnym dla Jat Airways, Adria Airways i Turkish Airlines.

    Międzynarodowy port lotniczy w Sarajewie jest główną międzynarodową bramą Bośni do Europy, Ameryki Północnej i innych miejsc na całym świecie.