Madryt jest jednym z najpopularniejszych miast w Europie. W rzeczywistości jest to trzecie najczęściej odwiedzane miasto w Europie po Londynie i Paryżu.

Dzięki tanim lotom do Madrytu możesz odwiedzić to niesamowite miasto bez nadwyrężania budżetu. Możesz także zwiedzić pobliskie miasta, takie jak Barcelona, Sewilla i Granada, gdy tam będziesz.

Madryt to miasto w Hiszpanii z żywą i wielokulturową atmosferą.

Najsłynniejszą atrakcją Madrytu jest Muzeum Prado, w którym znajdują się jedne z najsłynniejszych obrazów na świecie. Muzeum zostało stworzone przez króla Karola III ponad 200 lat temu i można je odwiedzić, aby zobaczyć jedne z największych dzieł sztuki na świecie z różnych okresów.

Stolica Hiszpanii jest również idealnym miejscem dla podróżników, którzy chcą poznać widoki i dźwięki innej kultury. Madryt oferuje odwiedzającym wiele rzeczy do zrobienia podczas ich podróży, w tym podziwianie architektury, zakupy lokalnych towarów i zwiedzanie wielu restauracji.

Istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się Madrytem podczas wizyty od października do marca, w tym zwiedzanie muzeów, łapanie walki byków na Plaza de Toros de la Corrida lub spędzanie czasu w jednym z wielu parków w mieście.

Lotnisko w Madrycie jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Europie. Jest trzecim najbardziej ruchliwym miejscem w Hiszpanii i ósmym w Europie. Staje się również węzłem komunikacyjnym dla tanich linii lotniczych.